Neuvěřitelné vědění, co vám doktoři neřeknou!

ZÁZRAKY 

POMOCÍ PRÁNICKÉHO LÉČENÍ

Naučte se sami a rychle si pomocí prány posílit zdraví!

Vysoce účinná a důkladně testovaná metoda, kterou u nás téměř nikdo nezná.

Mistr Choa Kok Sui

Autor a učitel mezinárodního významu, zakladatel moderního pránického léčení a arhatické jógy

Mistr Choa Kok Sui zasvětil mnoho let studiu a experimentům s životní energií neboli pránou a tomu, jak by mohla být využita pro léčení fyzických potíží. Svou genialitou a rozsáhlou prací na esoterickém výzkumu přeměnil těžko pochopitelné myšlenky do jednoduchých  konceptů, demystifikoval pránické léčení a zpřístupnil ho modernímu člověku.

Jak mávnutím ruky dělat zázraky?

Udělejte něco pro sebe  — uzdravte si tělo a inspirujte ostatní!

 • Pociťujete někdy takovou únavu, že se nemůžete ani zvednout z pohovky? 
 • Trpíte chronickými zdravotními potížemi, na které vám už prášky nezabírají, a vy jste bezradní a nevíte co dál?
 • Máte časté migrény, které způsobují, že nemůžete v noci spát?
 • Už léta se snažíte zbavit ekzému nebo kožních vyrážek, zakrýváte si postižená místa, mažete se různými mastičkami bez jakéhokoli účinku?
 • Bojíte se, že "chytnete každý bacil" a utrácíte tisíce za různé doplňky stravy, abyste si posílili imunitu? A když se bacil objeví, tak ho stejně chytnete?
 • A co vaše záda? Stalo se Vám, že jste chtěli sebrat ze země těžší předmět nebo jste si hráli se svými malými dětmi a nedali si pozor na to, jak se zvedáte, a  jste se nenarovnali?
 • Vracíte se domů z práce vyčerpaní a plní stresu? Potřebujete se a během krátké chvilky dobít energií, abyste se vraceli ke své rodině klidní a vyrovnaní?
 • Bolí vás rameno, máte ztuhlé klouby, ...
 • ... a výčet by mohl pokračovat ...

Konečně je tu ověřená a vysoce účinná metoda jak použít životní energii - pránu pro uzdravení těla. Můžete se sami osvobodit od problémů, které vás sužují už léta. Pomocí jednoduchých a účinných technik si budete moci uzdravit své tělo od mnoha různých potíží a "dobít se energií", kdykoli budete chtít!

Nevěříte, protože jste o ničem takovém ještě neslyšeli? Nebo si myslíte si, že na něco takového nemáte vlohy? 

Tuto dovednost se může naučit každý. Co o této metodě říkají ti, co ji praktikují?

Při čtení této knihy jsem si uvědomila, jak přirozené je pro člověka, aby se léčil duchovní energií, tedy pránou. Že je to tak přirozené, jako když se dýchá kyslík nebo plave v moři. A je to také tak jednoduché a krásné právě díky podání Mistra Choa Kok Sui, který knihu dokázal tímto způsobem napsat. Kniha ukazuje na základní principy léčivého uzdravování, které překračují dogmata našeho zažitého myšlení a ukazují nám nové možnosti, jak přistupovat ke svému zdraví tak, abychom znovu otevřeli život zázrakům...
Eva D.Knihovnice
Jako první přišlo na řadu při zkušebním domácím léčení mé chronické onemocnění zánětu dutin. To se ozvalo při každém posezení u otevřeného okna v tramvaji, i v mírném průvanu. Popravdě jsem nevěřila tomu, že to dokáže tato metoda zvládnout. A stalo se. Asi po dvou měsících jsem pocítila výrazné zlepšení, které trvá dosud. Další přišlo na řadu moje oko, kde byl též chronický zánět. Nepomohla mi svého času ani antibiotika. Zde bylo třeba asi deset působení, cca tři týdny léčby a oko se skutečně zahojilo.
Libuše B.Zubní laborantka
Po absolvování semináře základního pránického léčení mi zavolala moje dcera a s ironií v hlase mi požádala, abych jí tedy vyléčila vyrážku na obličeji. Vyrážku měla dva roky a žádné mastičky předepsané kožním lékařem nezabíraly. Byla jsem dosti skeptická, ale přesto jsem provedla léčení na dálku. K mému velkému překvapení mi druhý den dcera plná nadšení volala, že neví jak je to možné, ale že jí vyrážka zmizela. Dcera dokonce prohlásila, že jsem jí ušetřila spoustu peněz za léky a vitamínové doplňky.
Anna S.Důchodkyně

Stačí se jen držet jednoduchých pokynů v této knize ...

Dílo Zázraky pomocí pránického léčení je mezníkem v oblasti energetického léčení. Tato převratná kniha dosáhla spolu se svým autorem fenomenálního úspěchu, překročila hranice všech kontinentů a přinesla naději, uzdravení a posílení milionům lidí. 

Kniha jednoduchým a systematickým způsobem představuje principy a techniky, které se může naučit a zvládnout každý – s ověřenými výsledky! Využitím prány – životní energie se člověk naučí pomoci tělu znovu získat zdraví a urychlit jeho léčebný proces.  

Kniha Zázraky pomocí pránického léčení obsahuje dvanáct listů barevných příloh, je ilustrovaná, má šitou vazbu a téměř čtyři sta stran textu. Byla přeložena do více než třiceti jazyků a publikována ve více než sedmdesáti zemích.
Počty praktiků pránického léčení rostou mílovými kroky na celém světě ...

Co budete umět?

Neuvěřitelně komplexní vědění, které byste jinde marně hledali.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Schopnost léčit má každý!

S touto schopností jsme se už narodili.

 • Diagnostikovat svůj energetický systém — auru a čakry. Naučíte se zjišťovat velikost aury, kondici čaker a orgánů - zda jsou vyčerpané, normální, či naopak zahlcené. Budete vědět, co je třeba vyřešit, aby došlo k uzdravení.
 • Očistit postižené čakry a orgány od nakažené bioplazmatické hmoty a dodat jim čerstvou životní energii pránu - a mnohonásobně urychlit ozdravný proces.
 • Použít desítky návodů v knize pro léčení běžných zdravotních potíží krok za krokem — tak jednoduše, jako když používáte kuchařku při vaření! Pomoci nejen sami sobě, ale i ostatním.
 • Provést pránické ošetření na dálku - budete schopni pomoci někomu, kdo nemusí být ani fyzicky přítomen. Pránické léčení bude fungovat, i když člověk, kterému chcete pomoci žije na jiném kontinentu.
 • Množství jednoduchých sebeenergetizačních technik, abyste se uměli v případě potřeby a v jakékoli situaci fyzicky i mentálně dobít. 
 • Velmi účinnou meditační techniku, která nejen navodí pocit vnitřního klidu a posílí vaši intuici, ale zároveň i pročistí a zvětší vaši auru, posílí vaši schopnost pracovat s energií a dosáhnout většího duchovního napojení.

Klíč k vašemu zdraví máte na dosah ruky.

 Cena 650 Kč

Kniha je mezníkem v oblasti energetického léčení. Tato převratná kniha dosáhla fenomenálního úspěchu, překročila hranice všech kontinentů a přinesla naději, uzdravení a posílení milionům lidí.

Praktický manuál Zázraky pomocí pránického léčení je ilustrovaná kniha, která má šitou vazbu, obsahuje dvanáct barevných příloh a téměř čtyřista stran textu. 
Část výtěžku z prodeje knihy je použita na šíření této metody v rozvojových zemích.


Ivana Dortová

Dlouholetý praktik, lektor a organizátor kurzů MCKS

Věřte si! Tvoje ruce tě mohou uzdravit!

Když jsem to dokázala já, tak to dokážete i vy!

Máte i další možnost — budete-li mít pocit, že byste se chtěli dozvědět více, potřebovali "odborný dohled", chtěli zdokonalit své praktické  dovednosti, můžete se kdykoli přihlásit na seminář základního pránického léčení. Kurzy jsou organizovány jako "živá akce" ve větších městech po celé ČR.