Seminář Pranic Healing - léčení pránou (1. stupeň)

Dozvíte se na jakých principech energetické léčení pracuje, naučíte se techniky práce s energií, čakrami a aurou, vyciťování energie, určit blokády a očistit postižené místo a čakry, jak je energetizovat životní energií pránou, zjišťovat velikost aury a zároveň si techniky i důkladně osvojíte.

NABÍDKA SEMINÁŘŮ PRANIC HEALING:

PRAHA 

Sobota - neděle  9:00 - 18:00

PLZEŇ 

Sobota - neděle  9:00 - 18:00

PARDUBICE

Sobota - neděle  9:00 - 18:00

 ČESKÉ BUDĚJOVICE

Sobota - neděle  9:00 - 18:00

BONUSY

1. Opakovací a doplňkové lekce
Zatímco během semináře je vše jasné, když se člověk  sám do toho doma pustí, tak se často ptá: „Bylo to takhle, nebo takhle? Jak jsme to vlastně dělali?“

V lekcích se s vámi podělím o své zkušenosti, budete mít možnost si vše procvičit a osvěžit, detailněji se seznámit s některými praktickými příklady a technikami.

2. Osobní podpora
Osobně vám pomůžu, abyste uměli provést účinné pránické ošetření a dále se v práci s energií rychle zdokonalovali.  Ráda vám poradím se specifickými případy. Budete-li se potřebovat na něco zeptat - jsem tu pro vás.

Ivana Dortová

Lektor a praktik Pranic Healing s desetiletou zkušeností

Rádi byste se na něco zeptali?
Zavolejte mi na 773 185 102, napište mi: email@ivanadortova.cz

3. Škola o energii
Jako absolventovi kurzu Pranic Healing®  se vám otervírají dveře k pokročilým kurzům pránického léčení,  dalších kurzů o energii plným účinných a jedinečných technik, které byste jinde marně hledali.

Pranic Healing Česká republika

Můžete se účastnit letních „pránických“ meditačních a vzdělávacích  pobytů a dalších akcí, které jsou určeny ke zdokonalení dovedností, prohloubení vědění, zvýšení energetické úrovně a urychlení duchovního rozvoje.

Jsme přidruženi k Institute for Inner Studies Inc.
v Manile na Filipínách.

Co budete umět:

  • Diagnostikovat svůj energetický systém - auru a čakry. 
  • Očistit postižené čakry a orgány od nakažené bioplazmatické hmoty a dodat jim čerstvou životní energii pránu - a mnohonásobně urychlit ozdravný proces.
  • Použít desítky návodů v knize pro léčení běžných zdravotních potíží krok za krokem. 
  • Provést pránické ošetření na dálku - budete schopni pomoci někomu, kdo nemusí být ani fyzicky přítomen. 
  • Množství jednoduchých sebeenergetizačních technik, abyste se uměli v případě potřeby a v jakékoli situaci fyzicky i mentálně dobít. 
  • Velmi účinnou meditační techniku, která nejen navodí pocit vnitřního klidu a posílí vaši intuici, ale zároveň i pročistí a zvětší vaši auru a posílí vaše duchovní napojení.
  • A další ...

MOJE GARANCE
vrácení peněz 100%

Když v závěru prvního dne kurzu prohlásíte, že vám kurz nic nepřinesl,  že nesplnil vaše očekávání, že nemáte zájem pokračovat, bude vám vráceno kurzovné v plné výši bez jakýchkoli dalších otázek.