Seminář Pránická psychoterapie
Praha 30. listopad - 1. prosinec 2024

Psychologická onemocnění jsou často důsledkem hromadění negativních myšlenek, emocí a traumatických zážitků, které jsou uloženy v auře a čakrách. Technikami pránické psychoterapie mohou být tyto energie bezpečně a rychle odstraněny.

Objednávkový formulář

Platba je jednorázově kartou přes platební bránu ComGate. Díky platbě kartou budete okamžitě registrováni na seminář. 
Pokud budete potřebovat zaplatit převodem, fakturu následně naleznete v emailu. Na seminář budete registrováni za 3-4 dny, jakmile se vaše platba spáruje. Preferujeme platbu kartou, je to pro nás méně administrativně náročné. Děkujeme moc.

Zabezpečená platba 
Vaše platba je 100% zabezpečena a probíhá přes ověřenou platební bránu ComGate chráněnou šifrovaným spojením skrze HTTPS protokol.

Co budete umět:

  • Naučíte se skenovat čakry z hlediska negativních emocí, stresu, traumat a elementálů a jak tyto energie odstranit.  
  • Naučíte se aktivovat a tlumit čakry pro udržení emocionální rovnováhy a techniky pro zlepšení vztahů s ostatními lidmi.
  • Dozvíte se o specializovaných technikách na řešení složitějších emocionálních stavů, jako je deprese, závislost všeho druhu, trauma a fobie. 
  • Naučíte se techniky, jak ochránit své čakry před negativními vlivy okolního prostředí a psychickými útoky a transmutovat energii pro lepší rozvoj mozku a horních čaker.

Pranic Healing Česká republika

Jsme přidruženi k Institute for Inner Studies v Manile na Filipínách.